Reset lozinke

Centrum Hotel ★★

Centrum Hotel është vendosur në qendër të Tiranës, vetëm 300 m nga Sheshi Skënderbej. Ofron dhoma me ajër të kondicionuar, WIFI falas si dhe nje zone ndejtjeje.
Të gjitha dhomat përbëjnë një TV LCD me kanale satelitore dhe një frigorifer. Shumica e njësive kanë një ballkon, ndërsa secila ofron një banjo private me dush.
Restorantet dhe baret i gjeni me një shëtitje e shkurtër. Muzeu Historik Kombëtar është 300 m larg. Stacioni me i afert autobusit është 500 m larg, ndërsa Aeroporti i Tiranës është 13 km nga Hoteli
Kjo është pjesa e preferuar e mysafirëve tanë në Tiranë, sipas vlerësimeve të tyre personale
Çiftet veçanërisht e pëlqejnë pozicionin – ata e vlerësuan atë 9.4

 

Ovo je omiljeni deo Tirane naših gostiju, prema nezavisnim kritikama.

Jedinice u ovom objektu