Rivendosni fjalëkalimin

Rezultatet e kërkimit tuaj

Hotel Nais Beach, Dhomë Binjake Standarde

★★★
I vendosur vetëm 50 m nga plazhi me guralecë në Durrës, Hotel Nais Beach ofron dhoma me ajër të kondicionuar dhe një restorant që shërben kuzhinën italiane. Free Wi-Fi dhe parkim falas private. Të gjitha dhomat kane një ballkon të mobiluar ose një tarracë dhe një banjo me dush, TV LCD satelitor dhe një minibar. Disa ofrojnë pamje në det. Nje dyqan ushqimesh ndodhet vetëm 10 m larg. Amfiteatri i Durrësit mund të arrihet ne 600. Stacionet kryesore të autobusëve dhe trenave janë 2 km nga Hotel Nais Beach. Aeroporti i Tiranës është në një distancë prej 33 km, ndërsa qendra e Tiranës është 40 km larg. Çiftet veçanërisht e pëlqejnë pozicionin – ata e vlerësuan atë me 9.0

45 € për një natë
×

Rezervoni

Shto tek të Preferuarat
Kontaktoni Pronarin
shperndani
x
45 € për një natë