Rivendosni fjalëkalimin

Rezultatet e kërkimit tuaj

Kadrisa Hotel, Dhomë dyshe standarde

★★★
I vendosur 250 m nga plazhi, Kadrisa Hotel ofron një restorant që shërben gatime tradicionale. Qendra e Durrësit, me Amfiteatrin e famshëm është rreth 6 km larg. Qasje falas WiFi është në dispozicion. Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe kane një ballkon.Cdo dhome ka një TV kabllor dhe një minibar. Banjat private janë të pajisura me dus ndersa femijeve u mundesohet te shfrytezojne nje fushe lojrash. Aeroporti i Tiranës është 32 km larg. Hoteli u ofron mysafireve edhe parkim falas dhe transport falas deri te plazhi. Çiftet veçanërisht e pëlqejnë pozicionin – ata e vlerësuan atë 8.2

 

35 € për një natë
×

Rezervoni

Shto tek të Preferuarat
Kontaktoni Pronarin
shperndani
x
35 € për një natë