Rivendosni fjalëkalimin

Rezultatet e kërkimit tuaj

Hotel Al-Mar, Buxheti Dhoma Binjake

★★★
I vendosur në Durrës, më pak se 1 km nga Plazhi i Durrësit, Hotel Al-Mar ofron strehim me një restorant, parkim privat falas, një bar dhe një zonë private të plazhit. Ky hotel me 3 yje ofron nje recepcion 24 ore ne dispozicion te mysafireve, shërbim në dhomë dhe WiFi falas. Hoteli ka dhoma familjare. Të gjitha njësitë në hotel janë të pajisura me një TV me kanale kabllore. Të gjitha dhomat kanë ajër të kondicionuar dhe një gardërobë.te gjithe mysafireve u mundesohet sherbii I nje mengjesi Italian bufet. Shkëmbi i Kavaje është 500 m nga Hotel Al-Mar, ndërsa Porti i Durrësit është 6 km nga prona. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës Aeroporti Nënë Tereza, 23 km nga hoteli.

50 € për një natë
×

Rezervoni

Shto tek të Preferuarat
Kontaktoni Pronarin
shperndani
x
50 € për një natë