Rivendosni fjalëkalimin

Rezultatet e kërkimit tuaj

Villa Vasiliu, Apartament Superior me tre Dhoma gjumi

★★★★
Gjindet në Ksamil në rajonin e Qarkut Vlorë dhe Plazhin e Porto Rikos, ne largesi prej 984 metra, Vila Vasiliu eshte e paisur me WiFi falas, shesh lojërash për fëmijë, një kopsht dhe parkim falas privat.
Ka një banjo private të pajisur plotësisht me dush dhe tharëse flokësh.
Apartamenti ofron një Barbecue dhe një tarracë dielli.
Parku Kombëtar i Butrintit është 2 mi nga Vila Vasiliu.
Kjo është pjesa e preferuar e mysafirëve tanë të Ksamil, sipas vlerësimeve personale.
Çiftet në veçanti e pëlqejnë vendndodhjen – ata e vlerësuan atë me 10

59 € për një natë
×

Rezervoni

Shto tek të Preferuarat
Kontaktoni Pronarin
shperndani
x
59 € për një natë