Rivendosni fjalëkalimin

Rezultatet e kërkimit tuaj

Vila Oden, Apartament me Tarracë

★★★
Apartments Villa Oden është e vendosur në Ksamil, rreth 2.6 km nga Parku Kombëtar Butrint i mbrojtur nga UNESCO. WiFi falas, pajisje falas për Barbecue dhe parkim falas privat në vend, Apartments Villa. Secili apartament përmban ajer te kondicionuar, një TV kabllor, një kuzhinë të pajisur plotësisht me një sobë, një furrë dhe një zonë ngrënie.Pecetat, çarçafët dhe një banjo private janë të kompletuara falas. Dyqane ushqimore dhe restorante të specializuara në kuzhinën tipike lokale mund të gjenden brenda 300 metra nga Villa. Kjo zonë e Ksamil është e preferuara për mysafirët tanë, bazuar në vlerësime personale.

 

60 € për një natë
×

Rezervoni

Shto tek të Preferuarat
Kontaktoni Pronarin
shperndani
x
60 € për një natë