Rivendosni fjalëkalimin

Rezultatet e kërkimit tuaj

Hotel Relax Dhermi, Suitë me Pamje nga Mountain

★★★★
Relax Hotel, është vendosur 1 km nga fshati Dhërmi dhe 3 km nga Plazhi i Dhërmise. Hoteli përmban një pishinë të hapur me një tarracë që ofron shezlong dhe cadra dhe një restorant që shërben gatime shqiptare dhe italiane.
Dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, një TV, një frigorifer dhe një banjo private me dush. Të gjitha dhomat ofrojnë gjithashtu një ballkon që ofron pamje nga deti Jon dhe ishulli i Korfuzit.
Hoteli ndodhet në rrugën nacionale për në Himarë, e cila është 17 km në jug. Ne afersi gjinden edhe plazhe tjera si plazhi Gjipea, 3 km larg, plazhi Jala, 10 km larg ose Porto Palermo, 20 km larg.
Në fshatin Dhërmi të ftuarit mund të gjejnë gjithashtu një dyqan ushqimesh, posten dhe një ATM. Aeroporti Ndërkombëtar i Nënë Terezës në Tiranë është një makinë 4 orë larg

150 € për një natë
×

Rezervoni

Shto tek të Preferuarat
Kontaktoni Pronarin
shperndani
x
150 € për një natë