Rivendosni fjalëkalimin

Rezultatet e kërkimit tuaj

Guesthouse Villa Juri, Dhomë Luksoze dyshe me krevat dushi dhe dush

★★★★
Bujtina Villa Juri gjindet ne Berat. Perbehet nga dhoma te pajisura me WIFI, TV me kanale kabllore, ajer te kondicionuar banjo private te pajisur me dush, tharese flokesh, mikrovale tualet dhe bidet, një restorant, bar, salon te perbashket si dhe nje rececpcion 24 ore ne dispozicion te mysafireve.Te gjithe te ftuarit kane mundesine e marrjes se bicikletave falas, per te eksplloruar me lehte qytetin si dhe nje parkim falas. Nuk do tju mungoj as sherbimi I mengjesit continental apo Italian.. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës Nënë Tereza, 82 km nga Vila

25 € për një natë
×

Rezervoni

Shto tek të Preferuarat
Kontaktoni Pronarin
shperndani

Kontaktoni Pronarin

renditje te gjashme

x
25 € për një natë