Rivendosni fjalëkalimin

Rezultatet e kërkimit tuaj

Envi Hotel, Dhoma familjare

★★★
Envi Hotel gjindet ne Vlorë, 9 km nga Kuzum Baba. Ky hotel me 3 yje ka dhoma te pajisura me ajër të kondicionuar, ballkon, banjo private me dush dhe tualet, WIFI falas, TV me kanale kabllore. Disa prej dhomave kane pamje nga deti ndersa recepcioni eshte 24 ore ne dispozicion te mysafireve si dhe u garanton atyre parkim falas. Nuk do tju mungoj as sherbimi I mengjesit amerikan ndersa pran hotelit mund te shfrytezoni mundesine e peshkimit. Çiftet veçanërisht e pëlqejnë pozicionin – ata e vlerësuan atë 8.6

65 € për një natë
×

Rezervoni

Shto tek të Preferuarat
Kontaktoni Pronarin
shperndani
x
65 € për një natë