Rivendosni fjalëkalimin

Rezultatet e kërkimit tuaj

Apartamente Vila Isufi

★★★
Ndodhet në Ksamil, 300 metra nga Plazhi i Parajsës dhe 400 metra nga Plazhi Lori, Villa Isufi Apartaments përmban strehim me ajër të kondicionuar me qasje në një kopsht me një Barbecue. Ekziston edhe një tarracë. Plazhi Ksamil 9 është 1,500 metra nga Villa Isufi Apartaments, ndërsa Parku Kombëtar i Butrintit është 2,1 mi larg

×

Rezervoni

Shto tek të Preferuarat
Kontaktoni Pronarin
shperndani
x