Rivendosni fjalëkalimin

Rezultatet e kërkimit tuaj

Agim & Flora Apartments, Apartament me një dhomë gjumi

★★
I vendosur 2.5 km nga plazhi i Durrësit, Agim & Flora Apartments ofron akomodim me një ballkon, një bar si dhe dhe një kopsht. Dhomat jane me dysheme me pllaka, një kuzhinë të pajisur plotësisht me një frigorifer, një zonë ngrënie, një TV me kanale kabllore dhe një banjo private me bidet si dhe një tarracë me pamje nga kopshti Porti i Durrësit është 1.2 km nga banesa, ndërsa Shkëmbi i Kavaje është 6 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës Aeroporti Nënë Tereza, 23 km nga Agim & Flora Apartments.

46 € për një natë
×

Rezervoni

Shto tek të Preferuarat
Kontaktoni Pronarin
shperndani
x
46 € për një natë