Rivendosni fjalëkalimin

Apartment Resul Pushi Ksamil ★★★

Apartment Resul Pushi Ksamil përmban pamje të qytetit, WiFi falas dhe parkim falas privat, të vendosura në Ksamil, 0,7 km nga Plazhi i Porto Rikos.
O ofron një ballkon apo tarracë me pamje nga liqeni dhe kopshti, njësitë kanë ajër të kondicionuar, një zonë të shtrojë, TV satelitor dhe kuzhinë.
Klientettone e kane mundesine e peshkimit prane nedertes, ose të shfrytëzojnë në maksimum kopshtin.
Parku Kombëtar i Butrintit është 1.8 Km nga Apartmenti.
Kjo është pjesa e preferuar e mysafirëve tanë, sipas vlerësimeve personlae te tyre.
Çiftet në veçanti e pëlqejnë pozicionin – ata e vlerësuan atë 8.9