Rivendosni fjalëkalimin

DreamAdes House – Seaside ★★★★

DreamAdes House – Seaside ndodhet në Dermi, në Rajonin e Walloon. E vendosur pranë plazhit Dermi, kjo pronë ofron parkim falas privat.

Akomodimi me ajër të kondicionuar përmban dysheme me pllaka, një banjo private, një TV me ekran të sheshtë, një gardërobë, një dhomë të gjallë, një kuzhinë të pajisur dhe një ballkon. Njësitë ofrojnë pamje malore, dhe WiFi mund të përdoret falas. Objektet përfshijnë një frigorifer, vitore dhe kazan.

Mysafirët mund të pushojnë në kopsht ose të shijojnë shëtitje dhe çiklizëm në rrethinë.

Njësitë në këtë objekt